Як заготовити капусту для голубців на рік вперед

Досить обробити кілька качанів капусти, і у вас буде запас на рік вперед. Це не тільки заощадить кілька дорогоцінних годин вашого часу. Але також додасть голубцям більш насичений смак: мариновані в пряному розсолі листки стають набагато смачнішими.

• Капуста білокачанна – 1 шт.
  • Сіль – 60 г
  • Вода – 1 л
  • Петрушка – 25 г
  • Корінь хрону – за смаком
  • Діжонська гірчиця – за смаком
  • Цукор – 30 г

Вказаної кількості інгредієнтів вистачить на один качан капусти. Для початку відваріть його в кип’ятку цілком або листям. Можна також використовувати мікрохвильову піч для розм’якшення листя.

Як заготовити капусту для голубців на рік вперед

Розберіть качан на листя і зріжте потовщення, щоб вони не ламалися при згортанні.

Як заготовити капусту для голубців на рік вперед

Приготуйте розсіл: змішайте воду з сіллю і цукром. Розкладіть петрушку, хрін і гірчицю по банках.

Розкладіть згорнуті рулетиками листя по банкам і залийте розсолом. Потім закрийте кришками і приберіть в прохолодне місце. Готово!

Як заготовити капусту для голубців на рік вперед

Ось так досить відкрити одну банку і наготувати цілу гору голубців. Саме чарівне те, що до них і гарнір не потрібний. Голубці – це страва три в одному: овочі, крупа і м’ясо. Так що заготовлені листки точно спростять задачу приготування і дозволять радувати себе і своїх близьких частіше. Адже тепер готувати голубці так просто!