Як вилікувати кашель за допомогою чудового засобу з цибулі та молока

Якщо вас турбує кашель, а стандартне лікування не допомагає, пропонуємо скористатися цим рецептом народної медицини. Засіб на основі молока та цибулі є дуже ефективним в боротьбі з затяжним кашлем. Засіб, виготовлений за цим рецептом, необхідно спожити протягом однієї доби. Для зберігання він не призначений.

Класичний рецепт

• 200 мл молока.

Як приготувати:

Молоко потрібно налити в емальовану каструлю. Цибулю слід подрібнити та додати в молоко. Коли суміш закипить, варити ще 10 хвилин. Потім процідити через сито.

Молоко з цибулею та медом

• 1 ч. л. меду.

Як приготувати:

Спершу готується за класичним рецептом. Після того, як засіб охолоне до 30 градусів потрібно додати мед. Якщо мед додати при більш високій температурі, то він втратить свої корисні властивості.

Молоко з соком цибулі та шавлією

• 1 ч. л. висушеної шавлії;
  • 200 мл води.

Як приготувати:

В чашку необхідно покласти шавлію та залити окропом. Настоювати на протязі 2 годин. Цибулину необхідно подрібнити за допомогою блендера та віджати сік. Молоко слід закип’ятити, після чого додати до нього 1 ст. л. соку та настій у пропорції 1:1.

Молоко з часником та цибулею

• 5 невеликих голівок ріпчастої цибулі;
  • 1 голівка часнику;
  • 0,5 літра молока;
  • 1 ст. л. меду.

Як приготувати:

Цибуля та часник чистяться та нарізуються кубиками. Молоко потрібно закип’ятити, після чого додати до нього овочі. Варити, поки цибуля не стане м’якою. Після охолодження суміші до 30 градусів додається мед та ретельно перемішується.

Молоко з цибулею та м’ятою

• 1 ч. л. сушеної м’яти;
  • 200 мл води.

Як приготувати:

М’ята кладеться в чашку та заливається окропом. Настоювати потрібно 2 години. Цибулина подрібнюється за допомогою блендера та віджимається сік. Молоко потрібно закип’ятити, після чого додати сік цибулі та настій. Усе перемішати.

Всі наведені засоби розраховані на вживання по 1 ст. л. кожні 2 години на протязі 5 днів. Діти повинні вживати ці засоби кожні 4 години.

Протипоказаннями є алергія та захворювання ШКТ. Також не рекомендується вживати ці засоби дітям до 3 років. Перед лікуванням слід проконсультуватися з лікарем.

Міцного здоров’я!