Як відіпрати кеди і кросівки в машинці і при цьому їх не зіпсувати

Кросівки і кеди – модне сучасне взуття, яке тепер носять не тільки в спортивний зал, а й кожен день, навіть з улюбленими сукнями. Але при щоденному використанні кросівки і кеди швидко брудняться. Як же їх правильно випрати, щоб не зіпсувати?

Перш, ніж почати прати кросівки, потрібно переконатися, що вони витримають прання в машинці. Якщо кросівки не прошиті, а проклеєні, то машинне прання заборонено.

Якщо верх зроблений з тканини, потрібно переконатися, що вона не линяє. Краще прати таке взуття окремо, щоб інші пари не забарвилися. Якщо на взутті є липучки і світловідбиваючі елементи, то не варто ризикувати, краще очистити її вручну. Також під забороною прання в машинці взуття із замші.

Перш, ніж закинути взуття в пральну машинку, очистіть його сухою щіткою. Весь бруд змийте водою, а з підошви приберіть весь застряглий бруд, щоб не зіпсувати машинку.

Якщо у взутті з’явився неприємний запах, можна замочити її в мильній воді на 20 хвилин. Перед пранням дістаньте устілки, якщо це можна зробити, і шнурки. Ці частини взуття краще випрати вручну. А кросівки або кеди покладіть в спеціальний мішок.

Як відіпрати кеди і кросівки в машинці і при цьому їх не зіпсувати

Щоб пральна машина не псувалася, періть не більш двох пар одночасно. А також при пранні покладіть в барабан старий рушник або непотрібний одяг.

Якщо у вашій пральній машині немає спеціальної програми для взуття, то періть на делікатному або ручному режимі. Температуру не рекомендується робити вище 40 градусів. Також не забудьте відключити віджимання і сушіння, якщо така функція є, щоб взуття не деформувалося.

Дотримуйтесь цих нескладних правил і ваше взуття буде виглядати відмінно і прослужить вам довго!

Rating
( No ratings yet )