Як приготувати за півгодини смачні іриски в домашніх умовах

Багато людей полюбляють смак ірисок. Вони є одними з найулюбленіших цукерок у всіх прихильників солодкого.

Нижче наведений рецепт приготування домашніх ірисок. Вони готуються з натуральних компонентів, тому повністю безпечні навіть для дітей. Процес приготування доволі швидкий та простий. Вже за півгодини цукерки будуть готові. Готувати іриски можна разом з дітьми, яким буде дуже цікаво.

Інгредієнти:

• 30 грамів вершкового масла;
  • 220 грамів 21% сметани;
  • 220 грамів цукру піску.

Як приготувати:

1. Знадобиться сотейник, який виготовлений з нержавіючої сталі та маж товсте дно. У нього слід покласти сметану та цукор. Закип’ятити на середньому вогні, постійно перемішуючи, щоб суміш не пригоріла.
  2. Коли суміш набуде консистенції, яка нагадуватиме згущене молоко, потрібно зменшити вогонь. Помішувати треба, поки суміш не буде мати карамельний колір. Це займе близько 25 хвилин.
  3. Потім сотейник зняти, додати масло та добре перемішати. Суміш викладається у форми або розкладається на пергаментному папері.
  4. Коли суміш застигне, її слід дістати з формочок або порізати на шматки.

Смачні іриски готові! Можна заварити чай та ласувати цукерками. Смачного!