Як приготувати торт «Медовик» за 30 хвилин на сковорідці зі згущеним молоком

Приходжу якось в гості до мами, а у неї на кухні ціла фабрика з виробництва кондитерських виробів. Вона довго зі мною не церемонилась, а відразу ж вручила миску з кремом. Мовляв, перемазуй дочка коржі, поки я стою біля плити. Я спершу навіть не зрозуміла, що вона готує медовик на сковорідці.

Виявилося, на наступний день вона виставлялася на роботі за відпустку. Вирішила в магазині взагалі не скуповуватися: на стіл поставила татову наливку, легкий салат з креветками і ледачий медовик на сковорідці. Причому в трьох примірниках. Як знала, що він розійдеться на ура. Добре, що готувати торт так легко!

• Вершкове масло – 130 г
  • Яйце – 2 шт.
  • Сіль – 0,5 ч. л.
  • Мед – 100 г
  • Сода – 1 ч. л.
  • Пшеничне борошно – 220 г
  • Сметана – 300 г
  • Згущене молоко варене – 220-250 г
  • Чорний шоколад – 80 г

У каструлю з товстим дном перекладіть вершкове масло і яйця. До них додайте сіль і мед. Поставте каструлю з вмістом на водяну баню на середньому вогні.

Як приготувати торт «Медовик» за 30 хвилин на сковорідці зі згущеним молоком

Варіть масу, періодично помішуючи. Коли масло повністю розтане і утвориться однорідна маса, додайте в неї соду. Тепер перемішайте. Коли суміш почне пінитися, додайте частину борошна.

Знову все перемішайте до однорідності. Приберіть масу з вогню, трохи її остудіть. В заготовку пересипте решту борошна. Замісіть тісто силіконовою лопаткою.

Готове тісто розділити на 8 однакових частин. Розкачайте їх в пласти, обов’язково присипаючи борошном. Обсмажте коржі з обох сторін на сухій розігрітій сковорідці на середньому вогні.

Як приготувати торт «Медовик» за 30 хвилин на сковорідці зі згущеним молоком

1-2 хвилини на кожну сторону буде достатньо. З готових коржів зріжте нерівні краї. Тепер зробіть крем. Сметану 20% жирності змішайте міксером зі згущеним молоком. Готово!

Як приготувати торт «Медовик» за 30 хвилин на сковорідці зі згущеним молоком

Кремом змастіть коржі. Ним же змастіть торт зверху і по краях. Прикрасьте десерт шоколадною сіткою. Для цього розтопіть шоколад на водяній бані, перелийте в кондитерський мішок.

Як приготувати торт «Медовик» за 30 хвилин на сковорідці зі згущеним молоком

Намалюйте на поверхні торта спіраль. Поверх неї за допомогою зубочистки проведіть 8-10 ліній до центру. Готовий торт відправте в холодильник на 4-5 годин або на ніч. Смачного!