Як приготувати пісні оладки на воді: найпростіший рецепт

Кілька років тому вирішила спробувати постити. Потрібно зізнатися, що самопочуття після цього покращилося. Думаю, річ у тому, що організм відпочив від важкої їжі, очистився. Тому почала практикувати обмеження в їжі щороку. Так, у моїй кулінарній книжці з’явилося багато нових рецептів. Один з них — пишні пісні оладки, які я часто готую на сніданок.

У їхньому складі немає молочних продуктів та яєць, але за смаком вони мало чим поступаються звичайним. Щоб оладки вийшли повітряними, використовуйте перевірені дріжджі. Якщо ви сумніваєтеся в їх якості, залиште опару (вода, дріжджі, цукор) на кілька хвилин, щоб перевірити, чи почне суміш бродити. І лише потім починайте заміс.

• Вода – 250 мл
  • Сухі дріжджі – 4 г
  • Манка – 150 г
  • Пшеничне борошно – 50 г
  • Цукор – 50 г
  • Сіль – 1 дрібка
  • Ванільний цукор – 10 г
  • Соняшникова олія – 2 ст. л.

Розчиніть у теплій воді дріжджі (якщо використовуєте свіжі, візьміть у два рази більше), ванільний та звичайний цукор.

Як приготувати пісні оладки на воді: найпростіший рецепт

В окремій мисці змішайте борошно, манку та сіль. Введіть суху суміш у рідку і добре перемішайте віночком, щоб розбити грудочки. Влийте олію та знову розмішайте.

Як приготувати пісні оладки на воді: найпростіший рецепт

Накрийте тісто харчовою плівкою та залиште на 40 хвилин для підйому. Воно має стати пишним. Перемішувати тісто не потрібно.

Як приготувати пісні оладки на воді: найпростіший рецепт

Розігрійте сковороду, злегка змастивши її олією. Ложку теж зануріть у олію, наберіть тісто і викладіть на сковороду. Смажте на вогні нижче середнього до золотистого кольору.

Як приготувати пісні оладки на воді: найпростіший рецепт

Я поливаю млинці медом, посипаю нарізаними горішками та ягодами. Завдяки манці оладки виходять ніжнішими. До речі, цей рецепт підійде і вегетаріанцям. Пробуйте та ділитесь враженнями у коментарях. Поститися можна зі смаком!