Як приготувати оладки з цибулі з картоплею

Цибуля – овоч з безліччю корисних властивостей, яка до того ж стала незамінною в кулінарії. Її додають до м’яса, риби, грибів, в салати і закуски. Гарна вона і в маринованому, і в запеченому вигляді. Але у всіх рецептах цибулини виступають у вигляді смакової добавки. Я ж вирішила приготувати з пікантного овоча чудову закуску. Оладки з лука вийшли на славу!

Щоб закуска була ніжніша, вибирайте більш солодкі і соковиті сорти цибулі. Якщо любите погостріше й пахучіше, беріть усіх спецій по чайній ложці. Мені такі оладки подобаються навіть більше кабачкових. Є в них щось особливе.

• Цибуля – 5 шт.
  • Картопля – 1 шт.
  • Яйце – 2 шт.
  • Пшеничне борошно – 40 г
  • Кукурудзяне борошно – 40 г
  • Петрушка – 0,5 пучок.
  • Чебрець – 1 ч. Л.
  • Кмин – 0,5 ч. л.
  • Пластівці гострого перцю – 0,5 ч. л.
  • Сіль – 3 ч. л.
  • Чорний перець (мелений) – 0,5 ч. л.
  • Вода – 1 л
  • Соняшникова олія – 90 мл

Очистіть середні цибулини і наріжте півкільцями. Перекладіть в глибоку миску, додайте 2 ч. л. солі і залийте водою, потім добре памніть цибулю, вичавлюючи гіркий сік. Дістаньте з води.

Як приготувати оладки з цибулі з картоплею

Натріть велику картоплю на грубій терці, відіжміть від соку і додайте до цибулі. Вбийте яйця, всипте два види борошна, спеції, сіль і подрібнену петрушку. Добре перемішайте лопаткою або руками.

Як приготувати оладки з цибулі з картоплею

Розігрійте сковорідку з олією. Щоб оладки було простіше викладати, візьміть невелику піалу і наповніть її цибулевою сумішшю, потім переверніть на сковорідку.

Як приготувати оладки з цибулі з картоплею

Смажте оладки на вогні трохи вище середнього. Коли краї злегка підрум’яняться, переверніть млинець на іншу сторону і готуйте до золотистого кольору. Викладіть закуску на паперові рушники, щоб прибрати олію.

Як приготувати оладки з цибулі з картоплею

Цибулева закуска буде готова всього за якихось 15-20 хвилин. Ви не відчуєте ніякої гіркоти або специфічного смаку. Оладки виходять соковитими і ситними, особливо гарні зі сметаною або іншим улюбленим соусом. Пробуйте самі і пригощайте друзів!