Як приготувати найніжнішу креветкову пасту для фарширування яєць

З початку грудня у моїй сім’ї починається сезон днів народження. Звісно, кожне свято потребує окремо складеного меню. Але є кілька страв, які повторюються. Наприклад, фаршировані яйця. Закуска одна, але начинки можуть бути різними. Сьогодні поділюся рецептом найніжнішої креветкової пасти.

• Яйце – 6 шт.
  • Креветки – 360 г
  • Плавлений сир – 50 г
  • Цибуля – 0,5 шт.
  • Часник – 1 зуб.
  • Кріп – за смаком
  • Петрушка – за смаком
  • Соняшникова олія – 2 ст. л.
  • Сіль – 0,5 ч. л.
  • Кунжут – 2 ч. л.

Яйця відваріть круто у підсоленій воді. Потім остудіть та очистіть їх від шкаралупи. Креветки також відваріть до готовності в підсоленій воді.

Остудіть креветки під проточною холодною водою, видаліть їм голови і панцирі. 12 найкрасивіших креветок відкладіть для прикраси. Яйця розріжте навпіл.

Дістаньте жовтки та перемістіть їх у чашу блендера. На сковороді розігрійте олію. Обсмажте у ньому часник. Коли він віддасть свій аромат, заберіть зубчик. Обсмажте в олії подрібнену цибулю.

Дайте обсмаженій цибулі трохи охолонути, а потім відправте її разом із креветками в чашу блендера. Подрібніть продукти в однорідну масу.

До пасти додайте нарізану зелень, сіль і перець. Знову подрібніть. Додати сир. Перемішайте до консистенції паштету. Масу пересипте в кондитерський мішок.

Як приготувати найніжнішу креветкову пасту для фарширування яєць

Наповніть креветковою пастою половинки яєчного білка, прикрасьте їх цілими креветками. Присипте закуску кунжутом або солодкою паприкою за смаком. Смачного!