Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Знайти такий кекс у магазині навряд чи вдасться. Проте його можна приготувати самостійно. Так що беріть список інгредієнтів, докупайте все необхідне і швидше готувати. А як я розповім нижче. І перша порада: продукти для кексу обов’язково мають бути кімнатної температури.

• Цукор – 170 г
  • Вершкове масло – 170 г
  • Яйце – 2 шт.
  • Яєчний жовток – 1 шт.
  • Родзинки – 170 г
  • Розпушувач – 0,25 ч. л.
  • Пшеничне борошно – 225 г
  • Ванільний цукор – 2 ч. л.
  • К0ньяк – 1,5 ст. л.
  • Сіль – 1 дрібка.

Викладіть розм’якшене масло в чашу міксера і збивайте протягом 5 хвилин, потім всипте цукор і продовжуйте збивати 10 хвилин.

Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Змішайте великі яйця та жовток, влийте к0ньяк і перемішайте. Поступово введіть яйця в масляну масу, продовжуючи збивати її до розчинення цукру.

Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Відкладіть 2 ст. л. борошна, а в решту додайте сіль і розпушувач. Просійте суміш 2 рази, потім введіть борошно по 1 ст. л. у тісто, постійно збиваючи.

Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Залийте родзинки окропом і залиште на 5 хвилин, злийте воду і обсушіть сухофрукт. Змішайте з борошном, що залишилося, після чого додайте в тісто.

Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Змастіть форму для кексу на 1 л вершковим маслом і присипте борошном. Викладіть тісто, розрівняйте та зробіть по центру надріз уздовж кексу.

Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Випікайте кекс при температурі 170 градусів 1 годину 40 хвилин, але орієнтуйтесь на духовку. Готовність перевірте зубочисткою. Коли кекс охолоне, дістаньте його із форми і посипте цукровою пудрою.

Як приготувати кекс «Столичний» із родзинками

Випічка виходить щільною, з насиченим вершковим смаком. Раджу готувати домашній кекс увечері, щоби він добре настоявся. Наступного дня він стане ще кращим. Кажуть, що такий десерт може зберігатись до місяця, але я не перевіряла. Ми з’їдаємо його миттєво.

( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )