Як приготувати домашній мармелад з ківі і банана. Краще будь-яких цукерок!

Домашній мармелад з бананів - рецепт приготування

Домашня смакота, від якої буде без розуму ваша малеча! Зараз в магазин дуже складно знайти натуральні солодощі, тому багато мам намагаються готувати їх вдома для своїх дітей. Тому сьогодні ми пропонуємо приготувати домашній мармелад, від якого буде в захваті ваша дітвора.

Які необхідні інгредієнти:

• два банана;
  • два ківі;
  • одна ч. л. меду;
  • 40 мл води;
  • 10 г агар-агар;
  • кокосова стружка на ваш смак.

Приступаємо до приготування домашнього мармеладу з ківі і банана

З фруктів зніміть шкірку і поріжте їх на шматки.

Агар-агар покладіть в мисочку і залийте водою.

Фрукти подрібніть до пюре за допомогою блендера. Ви повинні отримати однорідну масу.

Перелийте пюре з ківі і банана в каструльку і поставте на вогонь. Коли маса закипить, додайте до неї агар-агар, розмішайте і проваріть ще кілька хвилин.

Потім приберіть з плити, покладіть в масу мед, розмішайте і вилийте масу в форму, яку перед цим потрібно застелити плівкою.

Після того, як маса охолоне при кімнатній температурі, помістіть її на 2-3 години в холодильник.

Коли мармелад повністю застигне, поріжте його на кубики і обваляйте в кокосовій стружці.

Rating
( No ratings yet )