Як приготувати булочки з м’ясом та картоплею

Для приготування картопляної начинки можна використовувати гарнір, який залишився з вечері. Для чого добру пропадати? Фаршу потрібно буквально трохи, тому сміливо назву рецепт бюджетним. Булочки з м’ясом підійдуть і як перекус, і на додаток до тарілки супу. Син із задоволенням бере їх до школи, а чоловік – на роботу!

• Цукор – 1 ст. л.
  • Пшеничне борошно – 440 г
  • Сіль за смаком
  • Дріжджі – 0,5 ч. л.
  • Картопля – 550 г
  • Вершкове масло – 60 г
  • Кріп – за смаком
  • Яловичий фарш – 200 г
  • Помідор – 1 шт.
  • Кмин – за смаком
  • Цибуля – 1 шт.
  • Жовтки – 1 шт.
  • Гарбузове насіння – за смаком

Залийте картоплю водою, посоліть і відваріть до готовності.

Відлийте 300 мл води, у якій варилася картопля, додайте до неї цукор, перемішайте.

Просійте в рідину борошно, додайте дріжджі та замісіть тісто. Залишіть його на 1 годину.

Влийте до картоплі розтоплене вершкове масло і розімніть його до пюре.

Наріжте кріп і вмішайте його в картоплю. Зліпіть кульки середнього розміру.

Як приготувати булочки з м'ясом та картоплею

Подрібніть цибулю і додайте її до фаршу разом з кмином, сіллю та подрібненим помідором. Перемішайте інгредієнти.

Сформуйте з фаршу плескаті котлетки.

Як приготувати булочки з м'ясом та картоплею

Розділіть тісто, яке підійшло, на 13 рівних частин. Кожну частину скачайте в кульку, заберіть в пакет і залиште.

Як приготувати булочки з м'ясом та картоплею

Розкачайте кульки в пласти, викладіть на них котлетки з фаршу, а потім картопляні кульки.

Як приготувати булочки з м'ясом та картоплею

Зберіть краї тіста зверху, защипніть їх і притисніть.

Як приготувати булочки з м'ясом та картоплею

Викладіть булочки на лист, застелений пергаментним папером. Змастіть їх жовтком і прикрасьте гарбузовим насінням. Випікайте близько півгодини у духовці, розігрітій до 180–190 °С.

Як приготувати булочки з м'ясом та картоплею

Булочки з фаршем та картоплею не знайдеш у магазині. Таку смакоту можна приготувати тільки в домашніх умовах! А ви любите булочки з начинкою? Які інгредієнти волієте використовувати?