Як приготувати апетитні рулетики з м’яса та пекінської капусти в духовці

Рулетики з пекінської капусти зі свининою – неймовірно смачна страва, яка зможе урізноманітнити звичне меню. Адже ніжне м’ясо та соковиті овочі в комбінації зроблять вашу вечерю незабутньою. Переконатись у цьому легко, потрібно лише купити качан свіжої капусти.

Цю страву можна готувати як у духовці, так і в каструлі. Вибирайте той спосіб, який вам здається зручнішим. Гарантуємо, що у будь-якому разі такі рулетики вийдуть дуже ароматними та ситними.

Нам знадобиться:

• Капуста пекінська – 250 г
  • Свинина – 400 г
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Морква – 1 шт.
  • Цибуля – 1 шт.
  • Сметана – 150 г
  • Вода – 250 мл
  • Кріп – за смаком
  • Помідор – 3 шт.

Покроковий рецепт приготування:

Розділіть качан пекінської капусти на листя. Залийте окропом на 5 хвилин.

Як приготувати апетитні рулетики з м'яса та пекінської капусти в духовці

Наріжте м’ясо на довгі смуги. Відбийте його трохи. Посоліть і поперчіть.

Як приготувати апетитні рулетики з м'яса та пекінської капусти в духовці

Наріжте цибулю і обсмажте її на розігрітій сковороді з олією до м’якості. Натріть моркву на тертці. Обсмажте її на окремій сковороді з олією.

Як приготувати апетитні рулетики з м'яса та пекінської капусти в духовці

Приберіть зайву вологу з капустяного листя за допомогою паперових рушників. Потім викладіть на листочки смуги зі свинини. Біля основи капустяного листя покладіть обсмажену моркву та цибулю.

Як приготувати апетитні рулетики з м'яса та пекінської капусти в духовці

Загорніть все в рулети. Викладіть їх у форму для запікання. Залийте чистою водою. Наріжте помідори дрібним кубиком. Викладіть подрібнені помідори на рулетики. Накрийте форму фольгою та відправте в розігріту до 180 градусів духовку на 30 хвилин.

Як приготувати апетитні рулетики з м'яса та пекінської капусти в духовці

Приготуйте соус. Подрібніть кріп та змішайте його зі сметаною. Дістаньте рулетики та залийте їх соусом. Потім відправте в духовку ще на 20 хвилин.

Як приготувати апетитні рулетики з м'яса та пекінської капусти в духовці

Апетитні рулетики готові! Розкладіть їх на порційні тарілки та щедро залийте підливою. Така ситна та смачна вечеря обов’язково сподобається всім вашим рідним. Розкажіть у коментарях, чи готували ви раніше таку страву.