Як правильно заморозити малину на зиму?

Малина досить м’яка і ніжна ягода, і якщо її неправильно заморозити, то взимку можна отримати зовсім неапетитну малинову кашку. Ми вам розповімо, як її правильно зберегти і заморозити, щоб взимку нею можна було прикрашати торти, додавати в різну випічку, киселі, компоти і чаї.

Заморожуємо малину:

Отже, для початку потрібно пересортувати ягоду і вибрати тільки щільні і неушкоджені плоди. Переспіла і м’яка малина згодитися для заморозки малинового пюре.

Відібрані плоди потрібно пересипати в миску і залити холодною водою на 2-3 хвилини. Потім виловити сухі ягоди і зайві листочки, потім акуратно злити воду разом з ягодою в друшляк.

Як правильно заморозити малину на зиму?

Розкладіть малину на паперовий рушник або серветку, щоб позбутися від зайвої вологи. Після цього на будь-який лист, дерев’яну дошку або силіконовий килимок розстеліть целофановий пакет і розкладіть ягоди на відстані одного сантиметра один від одного. Відправте деко в морозильну камеру на три години.

За цей час ягода заморозиться, її можна розфасовувати в окремі невеликі контейнери (тільки попередньо потримайте їх приблизно 20 хвилин в морозилці).

Варто відзначити, що при такому заморожуванні ягода дуже добре тримає форму і зберігає всі корисні властивості.

Смачних зимових вечорів вам з літньою ароматною малиною!