Як позбутися від мошок в своєму будинку: ефективні, прості і недорогі методи

Кілька методів для домогосподарок, яким нікуди подітися від цих комах.

Думаю, кожна домогосподарка і не тільки замислювалася про те, звідки в квартирі стільки мошок і як від них позбавитися. Багато хто пробував захистити кімнату різними способами. У когось виходило, у когось ні. І щоб не гадати, я зібрав тут всі найефективніші методи прогнати цих шкідливих комах.

По-перше, потрібно зрозуміти, звідки стільки мошок. Уважно огляньте кімнату і спостерігайте, в якому місці їх найбільше. Якщо вони літають близько чашки з фруктами, то їх потрібно правильно розсортувати. Гнилі – викиньте, а добрі помийте і покладіть в інше місце. Щоб фрукти швидко не псувалися, дивіться в магазині, чи не биті вони, так як якщо сталася деформація плода, він швидко згниє.

Коли ви знайшли їх «лігво», потрібно починати діяти. Найефективніший спосіб – повісити біля цього місця липку стрічку для мух.

Як позбутися від мошок в своєму будинку: ефективні, прості і недорогі методи

Якщо ж мошкара з’явилася не через фрукти, то причина може бути в тому, що вдома давно не прибирали. Проведіть генеральне прибирання в своєму будинку і стежте за результатом.

Також є народний метод: потрібно налити в горнятко солодку рідину, наприклад лимонад або сік і замотати його стрічкою. Зробити в ній отвори і чекати. Мошки будуть мочити свої крила, а вилетіти назад вже не зможуть.

Rating
( No ratings yet )