Як пофарбувати яйця рисом – оригінальний і простий метод

Як пофарбувати писанки рисом - простий метод

На Великдень завжди хочеться приготувати не тільки якісь незвичайні паски, але ще і оригінально пофарбувати яйця. Один з таких методів – фарбування яєць рисом.

Даний метод дуже простий, головне – використовувати якісний барвник, краще, щоб він був гелевий. Однак, якщо саме такого барвника немає, тоді сміливо можна придбати звичайний харчовий барвник. Яйця варто купити зі світлою шкаралупою, в іншому випадку, малюнок особливо не буде видно.

Інгредієнти:

• Яйця – потрібна кількість.
  • Рис – по 0,5 ст. на кожне яйце.
  • Барвники – будь-які.

Як приготувати:

1. Яйця викладіть в ємність для варіння. Залийте їх доверху водою. Відваріть яйця до готовності. Гарячу воду з яєць поки не зливайте. Так яйця потім краще забарвляться в потрібні кольори.

2. У пакет насипте 0,5 склянки рису, додайте 2 краплі барвника. В принципі можна використовувати будь-яку іншу дрібну крупу.

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

3. Перемішайте все дуже добре, попередньо скрутивши пакет.

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

4. Тепер витріть насухо куряче яйце, покладіть його в пакет з рисом і добре замотайте його. Рис трохи притисніть до яйця.

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

5. В іншій пакет також саме насипте рис і додайте в нього барвник. Повторіть дії тепер з іншим яйцем.

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

6. Залиште яйця в пакетах хвилин на 15. Періодично придавлюйте руками рис щільно до яєць.

Від цієї процедури залежить те, яка яскравість малюнка вийде на яйцях. Тому якщо її не проробляти, то це зовсім не страшно, просто так яйця вийдуть з більш блідим малюнком.

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

7. Тепер обережно розгорніть кожен пакет.

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

8. Дістаньте фарбовані яйця, викладіть їх на тарілку. Ось такі гарні яйця на Великдень вийшли! З наступаючим святом!

Як пофарбувати яйця рисом - оригінальний і простий метод

( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )