Як я роблю вівсянку вранці щоб не набридала і було смачно. Сподобається навіть дітям.

Вівсянка дуже корисна для нашого кишечника, шлунка, травлення в цілому, кісток, м’язової тканини, кровоносної системи, нервової системи, шкіри та допомагає в боротьбі із зайвими кілограмами. Тому вівсяну кашу так рекомендують всім, а особливо дітям.

Для початку я беру 70 грам вівсянки, тому що моя вага становить 85кг і для мене це нормальна порція. Насипаю в блендер і перемелюю в борошно. Для тих у кого немає блендера можна купити пластівці менші за розміром і теж буде добре.

Виходить прям майже борошно. Залишаю невеликі шматочки.

Потім ми розбиваємо туди яйце, солимо і наливаємо молока. Молоко я завжди додаю на око. Тобто спочатку трошки ллю, якщо зовсім густо то додаю ще. Консистенція повинна бути як густа сметана, тільки трохи рідша, щоб виливалося з тарілки, але не розтікалось.

На розігріту сковороду ми виливаємо наш млинець і розрівнюємо по сковороді. Тобто консистенція така, що доводиться млинець самому розрівнювати. За весь цей час я зрозумів, що так виходить найкраще.

Вогонь нижче середнього і накриваємо кришкою на 2-3 хвилини.

Поки готується одна сторона ми натираємо шинку грам 50 і сиру грам 30. Також нарізаємо половину середнього помідора. Але розраховуйте, що така Грамівка на млинець з 70 грам вівсянки. Для дітей це велика порція буде. Дітям вистачить близько 30 грам вівсянки, можна розрахувати краще за кількістю калорій.

Після того як з одного боку млинець підсмажився зменшуємо газ майже на мінімум, викладаємо нашу начинку і закриваємо кришкою на 2-3 хвилини, поки сир не розплавиться.

І все готово. Подивіться яка краса виходить. Для дітей – це щось на зразок корисної піци.

Що ми отримуємо – тут у нас і заряд правильних вуглеводів і білок і жири в невеликій кількості (вони теж потрібні) і клітковина і купа купа корисних властивостей.