Як я готую просте печиво з какао «Кокосові ромби»

Дуже рідко зустрічаються рецепти випічки, в яких поєднуються прості інгредієнти, швидке приготування та ошатний вигляд страви. А якщо ця випічка ще й смачна, рецепт варто вивчити на згадку. Саме таким я сьогодні з вами поділюся. Готую просте печиво з какао вже не перший рік, переважно у будні. І ось чому!

Кокосові ромбики – одне з найулюбленіших печив моїх хлопців. І це мені на руку. Адже спекти просте печиво з какао мені під силу навіть після важкого робочого дня. На підготовку тіста йде 15 хвилин, стільки ж на випічку. Поки печиво у духовці, заварюю чай.

• Яйце – 2 шт.
  • Цукор – 80 г
  • Соняшникова олія – 70 мл
  • Какао-порошок – 1 ст. л.
  • Молоко – 1 ст. л.
  • Розпушувач – 1 ч. л.
  • Пшеничне борошно – 230-240 г
  • Ванілін – 1 дрібка.
  • Полуничне варення – 1 ч. л.
  • Кокосова стружка – за смаком

Перш за все приготуємо тісто. У глибокій мисці змішайте віночком яйця з цукром та ваніліном. Влийте в миску олію. Знову все перемішайте.

Борошно просійте з розпушувачем. Суміш поступово введіть у яєчну масу. Спочатку вимішуйте тісто віночком, а потім руками. Воно вийде щільним, але м’яким та еластичним.

Як я готую просте печиво з какао «Кокосові ромби»

Розділіть тісто навпіл. Половину перемістіть в окрему миску. Туди ж додайте молоко, корицю та какао. Змішайте їх із тістом до однорідності.

Біле та шоколадне тісто розділіть навпіл. Половинку білого тіста розкачайте на пергаменті у пласт. Поверх нього покладіть і трохи розтягніть шоколадне тісто.

Як я готую просте печиво з какао «Кокосові ромби»

Його теж розкачайте у пласт. Подібним чином вчиніть із залишками тіста. У вас повинен вийти 4-шаровий корж завтовшки 8-10 мл.

Перемістіть його разом із пергаментом на лист. Далі виделкою зробіть проколи. Готуйте печиво у розігрітій до 180 градусів духовці 15 хвилин. Слідкуйте, щоб не пересушити його.

Як я готую просте печиво з какао «Кокосові ромби»

Готовий корж змастіть рідким варенням за допомогою пензлика. Підійде також згущене молоко та мед. Посипте корж кокосовою стружкою та наріжте ромбиками. Готово!

Як я готую просте печиво з какао «Кокосові ромби»

До речі, кокосову стружку можете замінити нарізаними горіхами або тертим шоколадом. Тут до смаку. Просте печиво з какао потрібно остудити перед подачею. Тоді воно не кришитиметься в руках.