Яйця, фаршировані крабовими паличками – смачна і святкова закуска

Яйця, фаршировані крабовими паличками – це проста по приготуванню закуска, яка досить красиво виглядає і її можна подати сміливо навіть на святковий стіл.

Подавати до столу яйця, фаршировані крабовими паличками варто після того, як вони постоять в холодильнику хоча б хвилин 15. Зверху їх можна сміливо прикрасити будь-якою зеленню або ж змастити додатково ще майонезом.

Складові:

• Яйця курячі – 3 шт.
  • Крабові палички – 4-5 шт.
  • Майонез з жирністю 67% – 0,5 ст. л.

Як приготувати:

1. Отже, якщо яйця ви не відварили заздалегідь, тоді викладіть їх в миску, залийте водою. Поставте миску на вогонь. Коли вода закипить, зменшіть вогонь до мінімального. Варіть їх протягом 5-7 хвилин. Тепер акуратно злийте кип’яток в раковину, залийте яйця крижаною водою. Залиште їх хвилин на 10 для охолодження. Очистіть шкаралупу, цю процедуру проробляти максимально обережно, щоб не порушити цілісність білка. Тепер розріжте кожне куряче яйце навпіл.

Яйця, фаршировані крабовими паличками - смачна і святкова закуска

2. Дуже акуратно дістаньте жовтки.

Яйця, фаршировані крабовими паличками - смачна і святкова закуска

3. З крабових паличок зніміть обгорткову плівку. Наріжте їх кубиками або ж натріть на дрібній тертці.

4. Яєчні жовтки викладіть в миску.

5. До них додайте нарізані кубиками крабові палички.

6. Тепер видавіть прямо з туби майонез або ж скористайтеся столовою ложкою.

Яйця, фаршировані крабовими паличками - смачна і святкова закуска

7. Дуже добре все перемішайте.

Яйця, фаршировані крабовими паличками - смачна і святкова закуска

Крім перерахованих продуктів можете сміливо використовувати ще якісь продукти. Наприклад, додайте ще свіжий огірок, який дрібно наріжте або ж варену картоплю.

8. Акуратно наповніть підготовленою начинкою з крабових паличок і яєчних жовтків білки.

Яйця, фаршировані крабовими паличками - смачна і святкова закуска

9. Перекладіть половинки яєць на яскраву і гарну тарілку. Ось такі яйця, фаршировані крабовими паличками вийшли!