Яйця, фаршировані авокадо і сиром – смачна закуска за лічені хвилини

Яйця, фаршировані авокадо і сиром - рецепт приготування

Яйця, фаршировані авокадо і сиром – проста і смачна закуска, яку можна приготувати буквально за лічені хвилини. Особливо це цінно в завантажений святковий день або коли раптово завітали гості і їх хочеться пригостити чимось оригінальним. Авокадо для закуски бажано вибрати середнього ступеня зрілості – щоб начинка не вийшла гіркою.

Інгредієнти:

• Курячі яйця – 3 шт.
  • Авокадо – ½ шт.
  • Твердий сир – 50 г.
  • Свіжа зелень – 3-4 гілочки.
  • Сіль – 2 щіпки.
  • Майонез – 1 ст. л.
  • Спеції – за бажанням.

Яйця, фаршировані авокадо і сиром - смачна закуска за лічені хвилини

Як приготувати:

1. Курячі яйця насамперед відправте в холодну підсолену воду і зваріть круто. Потім остудіть їх, очистіть від шкаралупи. Свіжу зелень помийте і обсушіть за допомогою серветок.

2. Авокадо розріжте на половинки, видаліть кісточку. Дістаньте м’якоть з шкірки і наріжте її невеликими шматочками. Якщо плід дуже стиглий, можна відразу розім’яти м’якоть вилкою.

3. Варені курячі яйця розріжте на половинки, намагаючись не пошкодити білок – тоді закуска буде виглядати акуратно.

4. Чайною ложкою дістаньте жовток з яєчних половинок, перекладіть його в миску з шматочками авокадо.

5. Твердий сир виберіть на свій розсуд – можна взяти продукт з добавками у вигляді горіхів, спецій, зелені. Натріть його на тертці і покладіть в миску.

6. Покладіть гілочки кропу в миску і заправте салат майонезом – можна взяти як продукт з магазину, так і домашній. Підсоліть начинку і додайте трохи спецій для більш яскравого пряного смаку. 7. Перетворіть інгредієнти в мисці в пюре, використовуючи занурювальний блендер. Маса повинна вийти однорідною.

8. За допомогою чайної ложки наповніть яєчні половинки начинкою з авокадо. Закуска готова і її можна подавати відразу ж, так як через короткий час авокадо може потемніти і вигляд буде неапетитним. Смачного!

Яйця, фаршировані авокадо і сиром - смачна закуска за лічені хвилини

Rating