Готувати смачне печиво ще ніколи не було так просто. Потрібна лише пластикова пляшка

Домашнє печиво, звичайно, набагато перевершує магазинне своїми смаковими якостями. Чи можна приготувати домашнє печиво красивим без спеціальних форм і не витрачати на це багато часу? Так, і для цього знадобиться лише пластикова пляшка!

Інгредієнти:

• 125 гр. вершкового масла;
  • 1 яйце;
  • 45 гр. крохмалю;
  • 75 гр. соняшникової олії;
  • 90 гр. цукрової пудри;
  • 1 пакетик ваніліну;
  • 5 гр. розпушувача;
  • 300–350 гр. борошна;
  • для прикраси: по 1 плитці молочного та білого шоколаду (або темного), будь-які горіхи (фісташки, мигдаль, волоські та ін.).

Змішайте спочатку розм’якшене вершкове масло з олією, додайте яйце, цукрову пудру, ванілін. Потім всипте крохмаль, розпушувач та борошно поступово, замішуючи м’яке тісто.

У пластикової пляшки відріжте половину з шийкою. Внизу, біля дна, за допомогою монетки намалюйте рівне коло. Коло розкресліть чотирма лініями, які проріжте канцелярським ножем. І виріжте зірочку ножицями. Відступіть близько 5 см і повторіть. Зробіть 5-6 таких отворів на пляшці.

Укладіть тісто всередину пляшки щільно.

Натиснувши будь-яким зручним скляним предметом (наприклад, склянкою), видавіть тісто через отвори. Воно набуде гарної форми і зробить відразу 5-6 однакових печив!

Викладіть на лист і при температурі 180 градусів випікайте до готовності, орієнтуйтеся по своїй духовці. Це пісочне печиво, воно готується досить швидко – достатньо дочекатися зарум’янювання.

Тепер розтопіть улюблений шоколад і порубайте горіхи. Занурте печиво спочатку в шоколад, потім – в горіхи.

Дуже смачне, ароматне та гарне домашнє печиво готове! Набагато краще за магазинне.