Готуйте відразу дві порції: смакота до чаю з різними начинками за 10 хвилин

Смачно, ароматно, швидко та неймовірно просто. Приготувати сирну плетенку з начинкою під силу кожному, її ніжний смак не залишить байдужим нікого. Досвідчені господині рекомендують готувати відразу подвійну порцію, бо ця випічка з’їдається миттєво.

Для приготування 2-х сирних плетенок з начинкою знадобиться:

• сир домашній – 300 гр;
  • цукор – 160 гр;
  • ванільний цукор – 5 гр;
  • сіль – дрібка;
  • соняшникова олія – 80 гр;
  • яйце – 3 шт;
  • борошно – 360 гр;
  • розпушувач – 2 ч.л;

Начинку для плетенки можна вибрати будь-яку. Відмінне поєднання – 150 г джему + 70 г родзинок та 150 г згущеного молока + 70 г горіхів.

З’єднайте сир, цукор, сіль, ванільний цукор і яйця у великій мисці і за допомогою занурювального блендера перетворите на масу однорідної консистенції.

Готуйте відразу дві порції: смакота до чаю з різними начинками за 10 хвилин

У кілька прийомів додайте до сирної маси просіяне борошно, змішане з розпушувачем. Замісіть однорідне, пружне тісто, яке прилипає до рук. Розділіть тісто на 2 рівні частини.

Готуйте відразу дві порції: смакота до чаю з різними начинками за 10 хвилин

Сирну плетенку можна приготувати як формі, так і без неї.

Викладіть половину тіста на стіл, присипаний борошном, і розкачайте в тонкий шар. Поступово розподіліть на тісту вибрану начинку.

Готуйте відразу дві порції: смакота до чаю з різними начинками за 10 хвилин

Згорніть заготівлю в щільний рулет, покладіть швом вниз і розріжте на 2 частини, не доходячи до краю кілька сантиметрів.

Готуйте відразу дві порції: смакота до чаю з різними начинками за 10 хвилин

Укладайте частини тісто один на одного начинкою вгору, щоб отримати гарну плетенку.

Підготовлену плетенку викладіть на лист або у форму. Аналогічним чином підготуйте другу плетенку. Викладіть на плетенки маленькі шматочки вершкового масла і випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовці 40-45 хвилин.

Готуйте відразу дві порції: смакота до чаю з різними начинками за 10 хвилин

Експериментуйте з начинками, щоб щоразу радувати близькі різними смаками сирної плетенки.