Готуємо смачні розсипчасті рогалики з ягідною та шоколадною начинкою

Смачні розсипчасті рогалики - рецепт приготування

Дуже красиві, розсипчасті рогалики з ягідною та шоколадною начинкою, родзинками і горіхами порадує ваших рідних, приємно здивує гостей.

Приготувати їх дуже легко!

Інгредієнти для тіста №1:

• сметана – 200 г
  • борошно – 300 г
  • розпушувач – 0,5 ч.л.

Інгредієнти для тіста №2:

• вершкове масло – 200 г (кімнатної температури)
  • борошно – 250 г
  • розпушувач – 0,5 ч.л.

Варіанти начинки:

• ягідний джем
  • шоколадний крем нутелла
  • родзинки
  • горіхи з цукровим піском

Рецепт приготування рогаликів

Для тіста 1 в глибокій мисці змішайте 300 г борошна, ½ ч.л. розпушувача, просійте через сито. Додайте 200 г сметани, замісіть однорідне тісто.

Для тіста 2 в окремій мисці змішайте 250 г борошна, ½ ч.л. розпушувача просійте через сито, додайте 200 г м’якого вершкового масла, замісити однорідне тісто.

Окремо скачайте кожне тісто в кулю, окремо розкачайте в тонкий пласт товщиною 1,5 см, складіть один на одного, розкачайте в один пласт товщиною 1 см, скрутіть конвертом.

Знову розкачайте в пласт, складіть конвертом, повторіть процедуру ще 2 рази. Складіть тісто в конверт ще раз, загорніть в харчову плівку, відправте в холодильник на півгодини.

Розкачайте тісто в прямокутний пласт товщиною 0,5 см, розріжте на 2 довгі смуги, кожну поріжте трикутниками з основою 4 – 5 см.

На основу трикутників викладіть невелику кількість начинки, для цього можна використовувати ягідний джем, шоколадний крем нутеллу, родзинки, горіхи з цукровим піском.

Скрутіть в рулет, злегка розтягніть куточки, викладіть на змащене маслом деко, на деякій відстані один від одного.

Готуємо смачні розсипчасті рогалики з ягідною та шоколадною начинкою

Розігрійте духовку до 180 градусів, випікайте рогалики протягом 12 – 15 хвилин до золотистого кольору. Точно також випікайте невеликими партіями інші рогалики.

Готові рогалики повністю остудіть, перекладіть на красиву тарілку, посипте цукровою пудрою. Можна подавати до столу. Приємного вам апетиту!

Rating
( No ratings yet )