Голубці з картоплею замість рису, смачно та ситно

Глобальних відмінностей цього рецепту від традиційного немає, крім, звісно, повної відсутності рису. Але моїх рідних цей факт не дуже стурбував. Особливо коли вони скуштували голубці з картоплею на смак. М’які та ніжні вироби, загорнуті в пекінську капусту, тепер готую щосереди.

• Капуста білокачанна – 600 г
  • Картопля – 500 г
  • Свинячий фарш – 250 г
  • Цибуля – 120 г
  • Морква – 60 г
  • Томатна паста – 1 ст. л.
  • Соняшникова олія – 3 ст. л.
  • Вода – 350 мл
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком

Закип’ятіть у каструлі 1,5 л води. Посолити. Опустіть у неї качан капусти. Варіть капусту, поступово відокремлюючи листя. Я іноді готую голубці з пекінської капусти. Її листя взагалі не потрібно термічно обробляти.

Готовим листям дайте охолонути. Видаліть потовщення кожного листа. Картоплю очистіть, помийте і наріжте шматочками. Відваріть її до готовності, але воду не соліть.

Голубці з картоплею замість рису, смачно та ситно

Воду злийте, а картоплю розімніть у пюре. Цибулю очистіть, наріжте кубиками. Обсмажте її до золотистості на 1,5 ст. л. розігрітої олії. Потім додайте фарш в сковороду.

Перемішайте, готуйте м’ясо 5 хвилин на середньому вогні. У процесі посоліть і поперчіть його. Далі пересипте фарш із цибулею до картопляного пюре. Перемішайте.

Голубці з картоплею замість рису, смачно та ситно

Моркву очистіть та натріть на великій тертці. Обсмажте ї в олії, яке залишилося до м’якості. Додайте томатну пасту. Залийте моркву з пастою водою. Перемішайте.

Готуйте соус пару хвилин на маленькому вогні. На капустяний лист викладіть 1 ст. л. начинки. Загорніть її в голубець. Так само сформуйте інші вироби.

Викладіть голубці в каструлю, залийте томатним соусом. Тушіть страву на маленькому вогні близько 20 хвилин. Кришкою можна не накривати.

Голубці з картоплею замість рису, смачно та ситно

Погодьтеся, голубці з картоплею та фаршем готуються навіть простіше, ніж класичні. Особливо якщо у вас залишилася каструлька вчорашнього картопляного пюре.