Фаршироване куряче філе: весь секрет в начинці

Завдяки правильному поєднанню продуктів куряче філе після запікання залишається соковитим та ніжним. Виглядає теж добре, тому цілком може посісти почесне місце на святковому столі. І повірте, гості оцінять ваші кулінарні таланти. Ще й рецепт попросять.

• Куряче філе – 3 шт.
  • Помідор – 2 шт.
  • Твердий сир – 170 г
  • Зелена цибуля – 3 шт.
  • Вершкове масло – 30 г
  • Оливкова олія – 1 ст. л.
  • Паприка – 0,5 ч. л.
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком

Помийте та просушіть філе, потім розріжте кожен шматочок вздовж волокон, не доходячи до кінця. У вас має вийти книжечка. Посоліть і поперчіть м’ясо, посипте паприкою.

Фаршироване куряче філе: весь секрет в начинці

Наріжте вершкове масло пластинками і викладіть по 2-3 шматочки на половину філе. Зверху розподіліть скибочки помідора.

Фаршироване куряче філе: весь секрет в начинці

На помідор викладіть пластинки сиру (залишіть 3 шматочки) і посипте подрібненою цибулею. Накрийте начинку вільним краєм м’яса. Зробіть зверху кілька неглибоких надрізів вздовж філе.

Фаршироване куряче філе: весь секрет в начинці

Змастіть лист оливковою олією і перекладіть на нього заготовки. Приправте сіллю та паприкою. Запікайте грудку з начинкою при температурі 200 градусів протягом 30 хвилин. Потім додайте зверху по скибочці сиру і готуйте ще 3-5 хвилин.

Фаршироване куряче філе: весь секрет в начинці

Багато хто скаже, що з такою кількістю сиру страва перестає бути дієтичною. Якщо розрахувати калорії правильно, ви зможете зі спокійним серцем дозволити собі насолодитися запеченим курячим філе із соковитою начинкою. Смачного!