Фальшиві чебуреки з кабачків з сиром – цікава і смачна закуска

Фальшиві чебуреки з кабачків з сиром – це просто дивовижна на смак закуска, яку досить легко можна приготувати і витратити на це мінімум інгредієнтів. В якості начинки в цьому рецепті варто використовувати твердий сир, який повинен бути обов’язково якісним і смачним. Кабачки для приготування закуски можна взяти молоденькі або ж більш старі.

Смажити чебуреки можна безпосередньо перед подачею їх до столу, хоча вони досить смачні і в холодному вигляді. Подавати ж їх найкраще з яким-небудь гострим соусом або ж просто поставивши поруч з ними піалу з домашньою сметаною.

Інгредієнти:

• Кабачки (середнього розміру) – 1,5 шт.
  • Яйце – 1 шт.
  • Сіль за смаком.
  • Перець чорний мелений – за смаком.
  • Сир твердий – 30-40 г.
  • Борошно – 1,5-2 ст. л.
  • Олія соняшникова – 50 мл.

Як приготувати чебуреки з кабачків:

1. Кабачки дуже добре вимийте під краном проточної води. Після цього, якщо необхідно, очистіть шкірку і натріть овочі на грубій терці або дрібній тертці. Якщо овочі пустять багато соку, тоді обов’язково його злийте в раковину.

Фальшиві чебуреки з кабачків з сиром - цікава і смачна закуска

2. До натертих кабачків додайте сіль і перець чорний мелений. Також можете додати ще і сушений часник.

3. Вбийте куряче яйце.

4. Додайте борошно.

5. Дуже добре все перемішайте ложкою. Маса повинна бути досить однорідною за структурою.

Фальшиві чебуреки з кабачків з сиром - цікава і смачна закуска

6. На сковороді нагрійте олію. Викладіть ложкою кабачкове тісто (не все, а його частину). Розподіліть його рівномірно по всьому дну сковорідки.

7. Натріть на дрібній тертці твердий сир. Його можна сміливо замінити будь-яку іншу начинку. Наприклад, підійде навіть м’ясний фарш.

8. Викладіть його на один край кабачкової маси.

Фальшиві чебуреки з кабачків з сиром - цікава і смачна закуска

9. Смажте масу хвилину, а потім дуже обережно складіть її навпіл, одним краєм на інший. Повинен вийти з вигляду чебурек, тільки не з тіста, а з кабачкової маси.

Фальшиві чебуреки з кабачків з сиром - цікава і смачна закуска

10. Смажте фальшивий чебурек до тих пір (періодично його, перевертаючи), поки він не придбає апетитну і красиву засмаженою скориночку з двох сторін. Таким чином, посмажте всі інші чебуреки. Викладіть чебуреки на гарну і яскраву тарілку, і сміливо подайте до столу.

Rating
( No ratings yet )