Дивовижно смачна і проста різдвяна закуска «Ялинки»

Якщо вам хочеться здивувати своїх гостей, але зовсім немає часу на довгу підготовку, то пропонуємо вашій увазі просту, швидку і дуже смачну закуску. Завдяки поєднанню хрусткого крекеру і ніжної сирної маси вона не залишить байдужим жодного гостя за вашим столом.

Вам знадобиться:

• 15 штучок круглих крекерів;
  • 100 грамів плавленого сиру;
  • 1 відварене яйце;
  • зубчик часнику;
  • будь-яка зелень;
  • 2 столові ложки майонезу або сметани;
  • сіль і спеції за смаком.

Приготування

У миску блендера покладіть грубо нарізане яйце, часник, плавлений сир і зелень і подрібніть. Після цього отриману масу посоліть, додайте улюблені спеції і змішайте з майонезом або сметаною. У вас повинна вийти однорідна кремоподібна маса.

Якщо у вас є кондитерський мішок або шприц, то заповніть його отриманою сирною масою. Замість мішка можна використовувати звичайний пакет. Для цього наповніть його наполовину, зав’яжіть і відріжте куточок.

Потім круговими рухами викладіть начинку на крекер так, щоб вони нагадували форму ялинки. Зверху можна прикрасити зернами граната або зеленню. Ось і все, ваша закуска готова.