Дріжджі – натуральне і ефективне добриво для гарного врожаю

Пекарські дріжджі є відмінним стимулятором росту для городніх рослин. У них багато поживних речовин, які вкрай необхідні рослинам. Вони покращують мікробіом ґрунту і пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів.

Рецепти дріжджових підживлень

Розчиніть в 5 літрах підігрітої води 1 кг хлібних або спиртових дріжджів. Залиште на 60 хвилин підійти. Готувати це підживлення потрібно безпосередньо перед застосуванням. Візьміть 1 літр дріжджового настою і розведіть в 10 літрах води.

Або приготуйте таке ж підживлення з використанням сухих дріжджів, 10 грамів на 10 літрів теплої води і 2 ст. л. цукру. Помістіть в тепленьке місце на 60 хвилин, далі розведіть цей розчин 1: 5 водою теплого стану. Поливати слід під корінь.

Пасльонові рослини дуже люблять таке підживлення: розведіть 100 г пресованих дріжджів і 50 г цукру в 3 літрах теплої води. Залиште на 7 днів, щоб заграло. Далі розведіть 1 склянку розчину в 10 літрах води і підживіть рослини. Норма витрати 1 літр на кущ.

Ним, також можна поливати розсаду, вона буде рости міцною і здоровою, а після пересадки в ґрунт, добре перенесе стрес.

Полуниця добре відгукується на підживлення дріжджовим добривом, а ще вона захищає рослину від сірої гнилі. В період бутонізації полийте полуницю таким розчином: 100 г дріжджів розведіть в 10 літрах води.

Дріжджі – це мікроорганізми, які складаються з грибів, вони не будуть працювати і не принесуть користі, якщо застосовувати їх в холодну погоду.

( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )