Досвідчений квітникар поділився, як досягти пишного цвітіння петунії в горщику

Петунія, хоч і улюблена квітка багатьох, потребує особливого догляду, щоб рясно і пишно цвісти. Для цього проведіть правильну посадку петунії, що підросла, в горщик, щоб вона радувала вас весь сезон!

Для петунії потрібен особливий ґрунт – пухкий та поживний. Ідеально підійде наступна пропорція: лісовий ґрунт 2/3 + перегній (будь-який) 1/3.

Досвідчений квітникар поділився, як досягти пишного цвітіння петунії в горщику

На дно горщика висипаємо шар пінопласту. Далі – 5 см шару землі (ґрунт + перегній). Потім знову тонкий шар пінопласту, і т. д. до верху горщика.

Досвідчений квітникар поділився, як досягти пишного цвітіння петунії в горщику

Такими шарами заповніть весь горщик. Саме завдяки цій техніці ґрунт не заб’ється. Коріння почуватиметься добре навіть при пересиханні та перезволоженні землі.

Досвідчений квітникар поділився, як досягти пишного цвітіння петунії в горщику

Перед верхнім шаром ґрунту прокладіть ще шар піску. Він не дозволить ґрунту злежатися.

Досвідчений квітникар поділився, як досягти пишного цвітіння петунії в горщику

Поверх піску насипте ще трохи землі і пролийте ґрунт. На один сезон такого «шарованого пирога» буде більш ніж достатньо для петунії.

Досвідчений квітникар поділився, як досягти пишного цвітіння петунії в горщику

Розпушувати горщики взагалі не потрібно! При такій посадці петунія цвістиме пишно, у неї буде багато харчування, і підживлення їй потрібно буде зовсім мало.