Домашня варена ковбаса із курки. Як із магазину, тільки натуральна

Мої школярі — найзатятіші фанати докторської ковбаси. Свекруха каже, що це від батька. Рецептів домашньої ковбаси не порахувати й на обох руках. У кожної порядної господині він свій, і в мене такий є. Готую ковбасу не в духовці і не на сковороді. Домашня варена ковбаса – найкорисніший варіант. І я знаю, як зробити її максимально апетитною.

• Курка – 1 шт.
  • Курячий бульйон – 300 мл
  • Часник – 2–3 зуб.
  • Желатин – 10 г
  • Чорний перець (мелений) – 0,5-1 ч. л.
  • Паприка – 1–2 ч. л.
  • Буряк – 0,25 шт.
  • Сіль за смаком

Насамперед відваріть курку до готовності. Далі дістаньте її з бульйону і осудіть. Відокремте м’ясо. У мене вийшло приблизно 800 гр.

У 300 мл бульйону розведіть швидкорозчинний желатин. Буряк натріть на великій тертці. Відіжміть 1 ст. л. бурякового соку. До м’яса додайте спеції та пропущений через прес часник.

Домашня варена ковбаса із курки. Як із магазину, тільки натуральна

Бульйон із желатином перелийте в миску з м’ясом. Туди ж відправте буряковий сік. Подрібніть масу блендером до однорідної консистенції.

Спробуйте масу на сіль та спеції, за смаком додайте їх. Ретельно перемішайте суміш. Вимитій пластиковій пляшці відріжте верх. Перелийте в пляшку курячу масу.

Домашня варена ковбаса із курки. Як із магазину, тільки натуральна

Приберіть в холодильник до повного застигання. Ковбаса буде готова приблизно за 1,5–2 години. Далі акуратно витягніть її з пляшки, подавайте до столу.