Домашня солодка ковбаска з насіння і сухофруктів

Домашня солодка ковбаска – по суті, це натуральний десерт з насіння, горіхів і сухофруктів. У ньому немає цукру, борошна і жирів. Зате багато корисних речовин, білків і вуглеводів, потрібних для правильного росту і розвитку дітей. Та й дорослі із задоволенням з’їдять паличку-другу. Раджу приготувати таку ковбаску будинку, ось побачите, сподобається всім.

• Насіння соняшнику – 50 г
  • Гарбузове насіння – 50 г
  • Кунжут – 20 г
  • Грецькі горіхи – 100 г
  • Фініки – 150 г
  • Курага – 150 г
  • Апельсин – 1 шт.
  • Ванільний екстракт – за смаком

Обсмажте на сухій сковорідці насіння соняшнику і гарбузове насіння. Вони повинні стати золотистого кольору. Окремо обсмажте насіння кунжуту.

Грубо посічіть горіхи ножем. Очистіть фініки від кісточок (в інгредієнтах вказана вага сухофрукта без кісточок).

Складіть фініки і курагу в чашу блендера і подрібніть до отримання однорідної фруктової маси.

Домашня солодка ковбаска з насіння і сухофруктів

Змішайте сухофрукти, горіхи, насіння (крім кунжуту), апельсинову цедру і кілька крапель ванільного екстракту. Сформуйте ковбаску.

Домашня солодка ковбаска з насіння і сухофруктів

За допомогою харчової плівки ущільніть ковбаску, потім обваляйте її в кунжуті. Щільно загорніть заготовку в плівку і приберіть в холодильник на 3-4 години. Смачного!