Діти та онуки просять тільки такий сніданок щоранку. Просто змішую натерту картоплю, яйця та сир

Від такого сніданку ніхто не відмовиться! Навіть дітям він подобається більше, ніж піца. Змішайте кілька простих інгредієнтів та приготуйте швидкий та смачний сніданок!

Складові:

• Картопля – 600 гр.;
  • Ковбаса – 350 гр.;
  • Яйце – 4 шт.;
  • Сіль, перець за смаком;
  • Цибуля зелена;
  • Кукурудзяний крохмаль – 3 ст. л.;
  • Олія соняшникова для смаження;
  • Сир твердий – 100 гр.

Картоплю натріть на великій тертці, залийте водою і добре промийте від крохмалю. Відіжміть зайву воду.

Змішайте картоплю з крохмалем, натертою ковбасою, зеленою цибулею, яйцями. Посоліть, поперчіть.

На двох сковорідках підсмажте «млинці» з суміші, що вийшла. З кожного боку готуйте 5 хвилин.

Потім на один млинець викладіть натертий сир, накрийте другим млинцем, закрийте кришкою і готуйте на невеликому вогні, поки не розплавиться сир.

Можна подавати до столу. Це оригінально, просто та дуже смачно! Замість ковбаси можна додати відварену грудку або шинку.