Діти проходу не дають, просять знову приготувати мармелад з соку

Домашній мармелад - рецепт приготування

Я давно хотіла знайти здорову альтернативу мармеладним ведмедикам з супермаркету, тому що мої діти їх просто обожнюють. І знайшла рецепт домашнього мармеладу, який можна приготувати з натурального соку.

Для цього рецепта мені знадобилися:

• сік (можна взяти будь-який на ваш смак або замінити його варенням);
  • желатин;
  • трохи лимонної кислоти;
  • цукор.

Насамперед я змішала приблизно 100 мілілітрів соку, 15 грамів желатину, 3 чайні ложки цукру і кілька крупинок лимонної кислоти в маленькій каструлі і нагріла на плиті до розчинення желатину.

Отриману суміш заливаємо в силіконову форму, такі ще часто використовують для приготування льоду або цукерок. Можна використовувати різні форми, щоб порадувати дітей різними мармеладними фігурками.

Діти проходу не дають, просять знову приготувати мармелад з соку

Після того як я розлила суміш по формах, я відправила її в морозилку, щоб мармелад застиг. У перший раз, коли я пробувала даний рецепт, я намагалася помістити форму в холодильник просто руками і пролила багато суміші на підлогу.

Наступного разу поставила форму на обробну дошку, щоб було зручніше, тому що таким чином форма не погнеться, а вміст не розіллється.

Через 20-25 хвилин виймаємо з морозильної камери і подаємо на стіл. Діти просто в захваті і просять приготувати мармелад знову і знову.

Rating
( No ratings yet )