Дієві засоби, які допоможуть позбутися попелиці

Розглянемо, як вести боротьбу з таким шкідником, як попелиця.

Господарське мило. На відро води додати 200 грамів мила. Обприскуйте цим розчином уражені місця.

Горілка. Обприскайте розчином кущі.

Кока – кола. Обприскуйте уражені місця.

Сода. Приготуйте розчин – на 1 л води додайте 40 грамів господарського мила та 1 столову ложку соди. Цим розчином зробіть обприскування.

Нашатирний спирт. На відро води додайте 1 столову ложку спирту.

Дерев’яна зола. На 5 л окропу додайте 250 грамів золи. Почекайте поки розчин охолоне та додайте 20 гр. господарського мила.

Настій гіркого перцю. На 10 л води додайте 1 кг перцю — стрюку та проваріть на протязі 60 хвилин. Залишіть розчин настоюватися 2 доби. Після процідіть та розлийте по пляшках. Використовуйте ½ склянки розчину розведеного на 10 л води з додаванням 40 гр. господарського мила. Для обприскування дерев слід використовувати подвійну концентрацію.

Чистотіл. Необхідно 10 л води залити 4 кг сирої трави або 1 кг сухої. Залишити настоюватися 2 дні, після процідити та додати 40 гр. господарського мила.

Хрін. Залийте 5 л води коріння та листя хріну, залишіть настоюватися 3 години.

Пагони сосни. Необхідно 2 кг однорічних пагонів залити 10 л води. Настоюйте тиждень, не забуваючи кожного дня перемішувати. Перед використанням розведіть 1 до 10.

Кульбабки. Залийте 10 л води 0,5 кг листя кульбабок. Настоюйте 2 години, перед використанням процідіть.

Картопляне бадилля. Залийте 5 л окропу 300 гр. бадилля. Настоюйте 24 години. Перед використанням додайте 20 гр. мила.

Пасинки помідорів. Залийте 5 л окропу 250 гр. пасинків. Настоюйте 24 години. Перед використанням додайте 20 гр. мила.

Кропива. 200 гр. кропиви залийте 1 л води. Настоюйте 24 години.

Гірчиця. На 10 л води додайте 200 грамів сухої гірчиці.

Цибулево-часникове лушпиння. Залийте 3 л окропу 1 склянку шолухи. Настоюйте 3 години. Перед використанням додайте 10 л води.

Апельсинові шкірки. На відро води додайте 1 кг шкірок. Настоюйте 3 доби.

Кінський щавель. На відро води додайте 300 гр. нарізаного коріння щавлю. Настоюйте 3 години й після використовуйте.

Тютюновий пил. На відро гарячої води додайте 1 кг пилу. Настоюйте добу, перед використанням процідіть та розведіть 2 л розчину на відро води.

Ромашка. На відро води додайте 1 кг сухої ромашки. Настоюйте 12 годин. Перед використанням необхідно розвести водою в співвідношенні 1 до 3.

Деревій. На відро води додайте 2,5 кг свіжої трави. Кип’ятіть на протязі 30 хвилин.

Листя вільхи. Необхідно на відро води додати 1 кг сухого листя або 2 кг свіжого листя. Залишити настоюватися добу. Після треба розчин довести до кипіння та проварити на слабкому вогні на протязі 30 хвилин.

Лопух. Залийте 5 л гарячої води пів відра листя лопуха та залишіть настоюватися 48 годин.

Чорнобривці. Пів відра квітів разом з травою залити водою до верха. Залишіть настоюватися 48 годин, перед використанням процідіть.

Бажаємо успіхів! Сподіваємося наші поради допоможуть вам позбутися цього шкідника.