Дідусі з бабусями назавжди не йдуть, а живуть в серцях онуків

Бабусі й дідусі мають якусь незримий і особливий зв’язок зі своїми внуками, яка відрізняється від батьківського з дітьми. Кожна дитина потребує їхньої любові, турботи, мудрості і розважливості.

Бабусі і дідусі, які активно брали участь в житті онуків, допомагають їм вирости більш розуміючими, чуйними і впевненими в собі людьми. Однак вони першими залишають дитину, залишаючи цей світ, але назавжди залишаються жити в їх серці.

Як допомогти дитині пережити втрату

Не всі дорослі люди можуть похвалитися тим, що їх бабусі й дідусі досі поруч. Часто улюблені і рідні старенькі залишають цей світ, коли ми ще діти. Діти не розуміють серйозність ситуації, тому у них немає цього болю і горя від втрати. Однак це не означає, що вони не страждають.

Тільки батьки можуть все пояснити і допомогти пережити цей біль. Найкраще чесно розповісти дитині, що сталося, не зменшуючи і не приховуючи нічого. Але при цьому необхідно підготуватися до питань, які можуть поставити батьків у глухий кут. Спочатку дитина сприйме ваші слова, як нову інформацію, але після усвідомлення, вона почне справлятися з тим, що трапилося. Потрібно дати зрозуміти дитині, що смерть є природним процесом. Люди народжуються, а після залишають цей світ, коли прийде їхній час.

Поруч назавжди

Навіть після відходу в інший світ, бабусі і дідусі залишаються наших серцях. Вони живі, поки живе пам’ять про них. Ми згадуємо всю ту турботу і ласку, які вони нам дарували, все поради і настанови, які вони нам дали. Все це допомагає пам’ятати про них. А любов живе у всьому до чого вони торкалися.

Мовчазні супутники

Бабусі й дідусі не йдуть далеко, їх присутність невидима, але вона відчувається. Адже вся їхня любов, яку вони в нас вклали, супроводжує нас протягом усього життя. Вона допомагає нам справлятися з проблемами, які виникають на життєвому шляху.

Не забувайте своїх бабусь і дідусів. Згадуйте про них, як можна частіше. Нехай вони не поруч тілесно, але їх любов і турбота назавжди з вами!

Rating
( No ratings yet )