День святого Миколая: що потрібно зробити обов’язково, а що зовсім заборонено

Вже 19 грудня буде відзначатися день святого Миколая. Також є «літній» Миколай (22 травня). Починати цей день потрібно з молитви. Також варто відвідати службу у храмі. В народі кажуть, що цей святий допомагає усім, хто до нього звертається. Тому в цей день прихожани запалюють велику кількість свічок, щоб вшанувати пам’ять про нього.

В день святого Миколая необхідно допомагати людям, яким потрібна наша допомога. Не обов’язково це повинні бути близькі люди. Слід допомагати навіть незнайомцям.

Для дітей слід покласти подарунок під подушку. Також необхідно розповісти дітям при Миколая та історію цього свята. В цей день наші предки робили подарунки дітям, а також готували невеличкі вистави про Миколая, завдяки яким діти могли дізнатися про саме свято та життя святого угодника.

Обов’язково у цей день накривається святковий стіл. Потрібно гарно розважитися зі своїми друзями. При цьому слід придержуватися наступного правила: на столі повинно бути багато страв, але вони повинні бути пісними. Не слід забувати, що триває Різдвяний піст.

Обов’язково потрібно радіти усьому та розважатися. За народними повір’ями це принесе на увесь наступний рік щастя та спокійне життя.

Що заборонено робити 19 грудня

Забороняється лаятися, сваритися з кимось та бути сумним. Це дуже світле свято. Тому проявлення негативу вважається великим гріхом.

У день святого Миколая забороняється працювати. Не можна прибиратися по дому, прати речі, шити або вишивати. Бажано посвятити свій час спілкуванню з близькими людьми, друзями та дітьми. Це дуже важливо, тому що у повсякденному житті нам нечасто вдається присвятити багато часу своїм рідним.

Наші предки вважали, що у день святого Миколая не слід нікому позичати гроші, інакше щастя та удача залишать дім. Якщо у вас є якісь справи, пов’язані з грошима, перенесіть їх на наступний день. Бажаємо, щоб святий Миколай допомагав вам в усіх справах! З наступаючим святом!

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )