Дайте огіркам молока і потім не будете знати куди їх дівати: відмінне підживлення

Звичайно ж кожному городникові хочеться збирати величезні врожаї. Ну а огірки ростуть буквально у всіх, тому що цей овоч люблять багато хто – вони освіжають, вони хрумтять, їх можна маринувати і солити.

Але звичайно ж для того, щоб огірочки росли хрусткими, варто знати кілька важливих секретів щодо правильного догляду за грядками. Не варто забувати і про підживлення – воно допоможе прискорити зростання кущів, забезпечить великий урожай і головне, додасть самим огірочками відмінні смакові якості.

Рецептів і методів приготування підгодівлі для огірків безліч. Я ж хочу поділитися своїм, завдяки якому я тепер буквально відрами збираю свої огірочки з грядок. Мій секретний інгредієнт … молоко!

Як молочне підживлення позитивно впливає на врожайність

Великий плюс полягає в тому, що готувати це добриво дуже швидко, крім того, воно не містить нічого шкідливого. Тобто ніякої гидоти в їжу вам потім не надійде – а це найважливіше.

Зрозуміло, що вирощувати овочі самостійно ми починаємо саме для того, щоб харчуватися тільки корисними продуктами. А ось покупка в магазині – це найчастіше просто лотерея, виграти в яку навряд чи можна. Овочі там напхані хімією.

Отже, повертаємося до мого підживлення на молочній основі. Воно впливає на врожай (вкрай позитивно) наступним чином:

• приносить зростаючій розсаді і плодоносним кущам всі необхідні поживні речовини;
  • захищає огірки від шкідників. Адже молоко містить лактозу, а виявляється жоден городній шкідник не здатний її перетравлювати і засвоювати, тому на огірках, підгодованих молочком, ніхто не заведеться і не зіпсує їх;
  • молочний розчин, яким обприскують листя, утворює на них відмінну захисну плівку – своєрідний бар’єр від шкідливих мікроорганізмів.

Крім цього, добриво на молочній основі дозволить огірочками краще засвоювати з ґрунту всі корисні речовини.

Як готується підживлення

Простіше нікуди – і це третій плюс цього добрива:

• літр молока жирністю приблизно два-два з половиною відсотка необхідно розвести в п’яти літрах теплої води;
  • все перемішати.

На кожен кущик має піти близько півлітра готової чудо-суміші.

Спробуйте – вас дуже порадує результат!

( 23 оцінки, середнє 2.61 з 5 )