Чим підживлювати виноград до зими, щоб в майбутньому році зібрати багатий урожай

Щоб отримати гарний урожай винограду, потрібно забезпечити гарний догляд винограду не тільки в теплу пору року, але і в холодну.

Після холодної зими, тендітна рослина слабшає і не зможе дати гарну зав’язь, а весняний догляд не компенсує брак мінералів і органіки в ґрунті. Для того, щоб виноград легко переніс холодну зиму і не вимерз, а на наступний рік порадував багатим урожаєм, потрібно починаючи з вересня вносити підживлення.

Ми вам розповімо, чим і коли підживлювати виноград.

З настанням прохолоди, необхідно прискорити процес дозрівання лози. У цьому може допомогти монофосфат калію. Тому на початку вересня 10 грам засобу розведіть в десятилітровому відрі води і обприскайте виноград.

Також на початку вересня необхідно внести органічні добрива для поліпшення складу і повітропроникності ґрунту. З органіки можна взяти перепрілий гній, курячий послід, компост. Половину відра органічного добрива необхідно внести в ґрунт.

Потім слід внести мінеральні добрива, це потрібно робити в період з кінця жовтня до середини листопада. Таке підживлення дозволить рослині комфортно перезимувати і своєчасно сформувати нові бруньки.

Візьміть 20 грамів суперфосфату, 10 грамів калійної солі, 1 грам борної кислоти і 2 грами сірчанокислого цинку. Всі ці складові потрібно розмішати в відрі води і полити виноградник. Така кількість мінерального добрива розрахована на один квадратний метр.

Тоді в майбутньому році всі ваші старання обов’язково винагородяться рясним врожаєм на заздрість усім.