Чим обробити огірки, щоб вони не сохли, а ще довго давали урожай

Чим обробити огірки - корисні поради

Сьогодні ми хочемо вам розповісти, як боротися з різними хворобами, до яких схильні огірки. Огірки починають хворіти під час періоду цвітіння.

Обробку проти захворювань починають проводити, коли на стеблі виросло мінімум три листочка.

На 1 л молока, додайте 30 крапель аптечного йоду і 20 г мила, щоб розчин довше тримався на листках. Проводити обприскування необхідно кожні 10 днів, поки огірки ростуть. Розчин не завдає ніякої шкоди здоров’ю.

При борошнистій росі приготуйте такий розчин – нагрійте сироватку до температури +25, після розведіть в 10 л води. Проведіть обприскування цим засобом.

При несправжній борошнистій росі. Розведіть в літрі води – 50 грамів пропущеного через прес часнику, після залиште настоюватися 24 години. Через добу додайте в 9 л води. Проведіть обприскування огірків.

На 2 л кип’ятку додайте склянку попелу. Залиште настоятися 48 годин. Після процідіть розчин і додайте трохи мила. Обприскуйте кущі розчином мінімум двічі, зробивши паузу на тиждень. При необхідності, кількість обробок можна збільшити.

Якщо ці засоби не допомагають, то необхідно використовувати такий засіб, як Фітоспорін.

Поради з вирощування огірків

Недолік калію проявляється так: огірки стають округлі, а біля плодоніжки вузькі. Розведіть на 10 л води – склянку попелу. Використовуйте для кожного куща 1 л розчину.

Після того, як ви зберете повністю урожай, зберіть всі залишки рослин і спаліть їх. Продезінфікуйте землю розчином – на відро води додайте 50 грамів мідного купоросу. Використовуйте 10 л розчину на один квадрат ділянки.

Rating
( 1 assessment, average 1 from 5 )