Частування з 1 фрукта: апельсиновий мармелад за 30 хвилин

З усіх частувань діти завжди обирали мармелад. Звичайно, різнокольорове желе з різними смаками і запахами! А мені здається, що в магазинних солодощах дуже багато хімії. Тож я навчилася готувати домашній мармелад!

Це не складніше, чим засмажити омлет! Гора апельсинового мармеладу виходить за 30 хвилин із одного фрукту! Яскраві, соковиті та смачні домашні цукерки своїми руками. Із магазинними не зрівняються!

• Апельсин – 1 шт.
  • Кукурудзяний крохмаль – 50 г
  • Цукор – 50 г
  • Вершкове масло – 50 г
  • Кокосова стружка – за смаком

Видавіть сік із апельсина, додайте до нього кукурудзяний крохмаль та цукор. Добре перемішайте і варіть на маленькому вогні близько 6-7 хвилин, поки суміш не почне густіти.

Частування з 1 фрукта: апельсиновий мармелад за 30 хвилин

Додайте до соку вершкове масло, знову перемішайте.

Частування з 1 фрукта: апельсиновий мармелад за 30 хвилин

Перелийте апельсинову рідину у форми, затягніть їх харчовою плівкою і поставте в холодильник на 30 хвилин до застигання.

Частування з 1 фрукта: апельсиновий мармелад за 30 хвилин

Після цього обваляйте мармелад у кокосовій стружці та подавайте до столу!

Частування з 1 фрукта: апельсиновий мармелад за 30 хвилин

Такий домашній мармелад можна зробити не лише з апельсину. Вибирайте той смак, який вам більше подобається, поєднуйте різні фрукти та дивуйте рідних! До речі, це частування можна готувати разом із дітьми.