Часник – справжній порятунок для орхідей! Моя квітка зацвіла вже через місяць як ніколи

Навіть школярі знають наскільки корисний часник для нашого організму. Однак часник корисний не тільки для нас, але і для деяких рослин, наприклад, епіфітних орхідей. Ось про це не всі знають. Але ж часник позитивно впливає на розвиток цих прекрасних квітів. Він прекрасно стимулює пишне цвітіння орхідей.

Всім власникам цієї екзотичної квітки ми рекомендуємо приготувати підживлення, яке складається з часнику і бурштинової кислоти, розведених у воді. Янтарна кислота простимулює укорінення орхідеї, зробить її більш стійкою до нападів шкідників і інших несприятливих факторів. Якщо ви все зробите так, як ми радимо, то вже через пару тижнів з’явиться новенький квітконос.

Є один важливий нюанс – бурштинову кислоту можна розвести тільки в воді гарячого стану, а м’якоть часнику додається тільки після того, як рідина охолоне. Ще запам’ятаєте, що термін зберігання підживлення з додаванням бурштинової кислоти дуже короткий – 3 дні. Але якщо ви приготували добриво тільки з часником, то зберігається воно досить тривалий час.

Які компоненти потрібні:

• часник – три зубці;
  • янтарна кислота – 1 таблетка;
  • вода – 1 літр;
  • скляна баночка.

Як приготувати підживлення

Розведіть бурштинову кислоту в воді гарячого стану і перелийте в баночку.

Після охолодження рідини, видавіть часник через прес або дрібно натріть і додайте в розчин. Залиште його на добу, щоб настоявся.

Перед поливом рослин, процідіть підживлення через сито і розведіть у відрі води, яку перед цим потрібно відстояти.

Поливайте орхідеї методом часткового занурення, тільки чергуйте його з звичайним поливом, однак не частіше, ніж один раз на місяць.

Часник - справжній порятунок для орхідей! Моя квітка зацвіла вже через місяць як ніколи

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )