Чай з листя малини – незамінна річ для здоров’я

В цьому чаї не тільки зберігаються вітаміни, але і приголомшливий, яскравий, смачний аромат домашнього малинового варення. Дивно, що таку корисну і навіть незамінну річ для здоров’я душі і тіла можна зробити своїми руками зі звичайних листків малини! Якщо хочете отримати максимум користі, рекомендується збирати листя дикої малини, однак, звичайно ж, і своя домашня, зібрана на дачі, теж підійде.

Зберіть молоде (!) листя малини (домашньої або дикої), видаліть всі гілочки і щільно складіть листя в банку. Банку поставте на добу в теплому місці, але без прямого попадання сонячних променів.

Чай з листя малини - незамінна річ для здоров'я

На наступний день перекладіть листя в пакети, видаліть повітря, зав’яжіть і помістіть в морозилку на добу.

Чай з листя малини - незамінна річ для здоров'я

Дістаньте з морозилки, залиште розморожуватися (близько 40 хвилин). Потім візьміть трохи листя в руку і скачайте їх, як показано на фото нижче.

Чай з листя малини - незамінна річ для здоров'я

І перекрутіть на м’ясорубці. Вийдуть такі кульки.

Чай з листя малини - незамінна річ для здоров'я

Перекладіть перекручене листя в ємність, накрийте вологим рушником і залиште на 6-8 годин.

Чай з листя малини - незамінна річ для здоров'я

Перекласти листя на деко, першу годину підсушіть при температурі 100 градусів, потім при 50.

Чай з листя малини - незамінна річ для здоров'я

Чай вже можна заварювати! Він володіє приємним малиновим ароматом і насиченим кольором. Однак для тривалого зберігання потрібно перекласти чай в тканину і підвісити ще на тиждень, щоб вся волога повністю вийшла. Потім зберігати в скляній банці тривалий термін.

Rating
( No ratings yet )