Бутербродна намазка з сардин і сиру – рецепт

Пропонуємо рецепт дуже смачних святкових бутербродів, які просто летять зі столу. Складаються вони з грінок і намазки з сардин і сиру. Грінки готуються з тонкого багета, так закуска виходить більш вишуканою. Смажаться грінки без додавання олії, після змащуються часником для пікантності. Намазка готується дуже просто, всі компоненти відмінно гармонують між собою, створюючи прекрасний смак. На завершення бутерброди доповнюються скибочками свіжого огірка і зеленні.

• Багет пшеничний – 1 шт
  • Яйце куряче – 3 шт
  • Копчений сир – 200 г
  • Сардина в олії – 240 г
  • Майонез – 2-3 ст.л
  • Часник – 3 зубчик
  • Сіль за смаком
  • Огірок – 1 шт
  • Петрушка – 10 г

1. Підготуйте необхідні продукти за списком.

2. Багет наріжте по діагоналі на скибочки середньої товщини. Діагональна нарізка зробить максимально велике місце для нанесення намазки. Кожен шматочок обсмажте на сухій сковороді з одного боку до появи рум’яної скоринки.

Бутербродна намазка з сардин і сиру - рецепт

3. Поки грінки залишаються теплими, натріть підсмажену сторону часником. Перед кожним новим шматочком, зубчик часнику опускайте в сіль.

4. Приготуйте намазку. Яйця відваріть заздалегідь, охолодіть і очистіть. Білок і жовток натріть на дрібній тертці.

5. Копчений сир подрібніть подрібніть таким ж чином, додайте до яйця. Щоб сир не приставав до тертки, змастіть її з двох сторін соняшниковою олією.

6. Повністю злийте олію з сардин, роздушіть їх виделкою в кашку, додайте до яйця і сиру.

7. Петрушку дрібно наріжте, часник пропустіть через прес, додайте в основний склад. Суміш заправте майонезом, всипте сіль і мелений перець за смаком, ретельно перемішайте до однорідності.

Бутербродна намазка з сардин і сиру - рецепт

8. Отриману намазку нанесіть на рум’яну сторону грінок.

Бутербродна намазка з сардин і сиру - рецепт

9. Свіжий огірок розріжте на дві поздовжні половини, потім пластинками, покладіть їх на грінки. Прикрасьте свіжою зеленню, подайте на стіл. Смачного!

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )