Будинки буде пахнути, як в пекарні. Домашній свіжий хліб – м’який всередині, з хрусткою скоринкою

Запах свіжоспеченого хліба не передати словами – але його може згадати кожна людина. Той самий аромат пошириться по всьому будинку, коли ви приготуєте домашній свіжий хліб – м’який всередині, з апетитною хрусткою скоринкою!

Інгредієнти для домашнього хліба:

• 1 кг борошна (+ для підсипки);
  • 2 ст. л. сухих дріжджів;
  • 3 ч. л. солі;
  • 2 ст. л. соняшникової олії;
  • 3 склянки теплої води.

У 3 склянках обов’язково теплої води розчинити дріжджі, розмішати. Додати борошно, сіль, олію. Замісити липкувате тісто. Перекласти на робочу поверхню, злегка присипану борошном.

Вимісити тісто протягом 15 хвилин, періодично присипаючи борошном. Намагайтеся не забивати тісто борошном. Накрийте рушником і дайте відпочити 1 годину.

Будинки буде пахнути, як в пекарні. Домашній свіжий хліб - м'який всередині, з хрусткою скоринкою

Через годину розділіть тісто на дві половинки, скачайте в кулі і присипте борошном. Залиште під рушником ще на 15 хвилин.

Кожну половинку тіста руками розімніть в пласт. Внахлест складіть одну половинку на іншу.

І скачайте в рол. Одержаний рол покладіть в форму для хліба, вистеленну пергаментним папером. Повторіть дії з другою половинкою.

Накрийте рушником і залиште на годину. Нарешті, випікайте хліб в розігрітій до 200 градусів духовці протягом 30-40 хвилин на нижньому рівні.

Хліб дістаньте, дайте йому повністю охолонути, найкраще на решітці. Коли хліб повністю охолоне, можна нарізати на шматочки і подати до столу – ароматний, хрусткий і м’який!