Бюджетний ананасовий пиріг-перевертень на сковороді

Вважаю, що це один із найбюджетніших рецептів випічки. Посудіть самі, більшість далекоглядних господарок і так тримають на верхній полиці консервовані фрукти та згущене молоко. Хтозна, коли вони можуть знадобитися. А інших інгредієнтів для пирога потрібно зовсім небагато. Тож діставайте сковороду!

• Згущене молоко – 150 г
  • Ванілін – 2 г
  • Молоко – 100 мл
  • Пшеничне борошно – 160 г
  • Вершкове масло – 10 г
  • Консервовані ананаси – 6 шт.
  • Розпушувач – 8 г

Розтопіть на сковороді кубик вершкового масла. В нього вилийте 50 г згущеного молока. Як тільки маса почне булькати, викладіть у нього 6 кілець консервованого ананаса.

Тепер приготуйте тісто. У глибокій мисці змішайте яйце з згущеним молоком і ваніліном. До цієї маси перелийте молоко. Просійте до неї борошно та розпушувач. Замісіть тісто.

Бюджетний ананасовий пиріг-перевертень на сковороді

Готове однорідне тісто перелийте на ананаси. Поступово його розподіліть. Готуйте пиріг під кришкою 15 хвилин. Далі проткніть його зубочисткою в декількох місцях.

За допомогою іншої сковороди переверніть пиріг догори ногами. Готуйте ще кілька хвилин. Перевірити його готовність можете за допомогою тієї ж зубочистки.

Бюджетний ананасовий пиріг-перевертень на сковороді

Ось яка фруктова випічка з апетитною карамельною скоринкою виходить. Погодьтеся, цілком бюджетна страва. Сподобався рецепт? Обов’язково його збережіть!