Білий ангельський торт із доступних інгредієнтів. Легке приготування та дивовижний смак

Цей торт – білий, що тане в роті, м’який, з великою кількістю смачного крему – справжня знахідка! Готувати його легко та невибагливо.

Інгредієнти для крему:

• 6 жовтків;
  • 150 гр. цукру;
  • 15 гр. ванільного цукру;
  • 20 гр. борошна;
  • 300 гр. сметани 20%;
  • 100 гр. вершкового масла (кімнатної температури).

Інгредієнти для бісквіту:

• 6 білків;
  • дрібка солі;
  • 1/4 ч. л. лимонної кислоти (або 1 ч. л. лимонного соку);
  • 50 гр. цукру;
  • 70 гр. борошна;
  • 100 гр. цукрової пудри.

6 жовтків змішайте з цукром, борошном та сметаною. Поставте на плиту, доведіть до кипіння, зменшіть вогонь і варіть, поки крем не загусне. Перекладіть у миску, накрийте харчовою плівкою в контакт і залиште до охолодження.

Тим часом збийте яєчні жовтки із дрібкою солі міксером на низьких обертах. Через 2 хвилини додайте лимонну кислоту (лимонний сік) та цукор. Збивайте близько 10-15 хвилин до піків. Потім всипте просіяне борошно з цукровою пудрою і акуратно вимішайте лопаткою, щоб білки не осіли. Перекладіть масу у форму 18 см, вистелену пергаментним папером, видаліть бульбашки повітря і випікайте при температурі 180 градусів протягом 30-35 хвилин до сухої шпажки.

Вершкове масло кімнатної температури збийте 3-4 хвилини міксером. Потім по 2 ложки додавайте крем і продовжуйте збивати, поки вся маса не з’єднається. Крем та масло повинні бути однакової температури.

У бісквіту видаліть скоринку, що підрум’янилася, щоб він став ідеально білим. Розріжте на дві половинки.

У крему відкладіть 2 ст. л. для обмазування. Решту крему використовуйте для самого торта. Поверніть одну половинку бісквіту у форму, викладіть половину крему. Накрийте другою половинкою, змастіть кремом, що залишився. Відправте в холодильник на 5-6 годин.

Перед подачею обмастіть краї торта відкладеними двома ложками крему. Ідеально білий бісквіт з найніжнішим кремом готовий!