Більше не перу рушники ні милом, ні порошком, не кип’ячу, але вони у мене завжди чисті

Я більше не кип’ячу свої рушники і не витрачаю багато часу і сил на те, щоб їх відіпрати від плям, та й ніколи цього не робила, просто купувала нові. Але зараз ціни кусаються, тому не хочеться витрачати такі гроші на рушники, які незабаром знову будуть з плямами, які важко відіпрати. Я знайшла простий метод, який дозволяє надати рушникам первозданний вигляд.

Метод складається з доступних всім 3 компонентів, які застосовують у всіх екологічних засобах для прання та чистки, про хімічні в цій статті нічого немає.

Після такого прання рушники будуть не тільки як нові, але і безпечні для здоров’я, а це особливо важливо, якщо є діти.

Складіть брудні рушники в таз, насипте 1-2 стол. ложки звичайної соди, додайте пару крапель гелю для миття посуду і всипте одну ложку солі.

Наповніть таз водою теплого стану і нехай постоїть 15 хвилин.

Більше не перу рушники ні милом, ні порошком, не кип'ячу, але вони у мене завжди чисті

Після цього відіжміть рушники і прополощіть в холодній воді, а далі просушіть.

Rating
( 6 assessment, average 3.33 from 5 )