Без дріжджів: повітряні пончики із сиру в духовці

Пончики за цим рецептом виходять дуже повітряними та пишними. При тому, що готуються вони без дріжджів. Змішайте всі інгредієнти, сформуйте пончики та відправте в духовку. Не треба чекати, поки тісто підніметься. Ви витратите набагато менше часу, ніж вам знадобилося б на приготування класичних пончиків. Зате в результаті отримаєте десерт, який набагато корисніший.

• Сир домашній – 250 г
  • Пшеничне борошно – 200 г
  • Яйце – 1 шт.
  • Цукор – 3 ст. л.
  • Сметана – 1 ст. л.
  • Вершкове масло – 1 ст. л.
  • Ванільний цукор – 1 ч. л.
  • Розпушувач – 1 ч. л.
  • Сіль – 1 дрібка.

У глибокій ємності збийте яйце з сіллю та цукром. Додайте ванільний цукор та сметану. Все ретельно перемішайте.

Без дріжджів: повітряні пончики із сиру в духовці

Протріть сир через сито. Додайте його, вершкове масло, борошно та розпушувач до яєчної суміші. Перемішайте усі інгредієнти.

Без дріжджів: повітряні пончики із сиру в духовці

Добре вимішайте тісто руками. Розкачайте його, а потім сформуйте ковбаску. Розріжте її на 12 частин.

Без дріжджів: повітряні пончики із сиру в духовці

З кожного шматочка сформуйте кульки. Зробіть у заготовках з тіста невеликі отвори, акуратно натискаючи всередині спеціальною насадкою для кондитерського мішка. Застеліть пергаментом лист і змастіть його вершковим маслом. Викладіть майбутні пончики.

Без дріжджів: повітряні пончики із сиру в духовці

Відправте в розігріту до 180 градусів духовку на 25-30 хвилин.

Без дріжджів: повітряні пончики із сиру в духовці

Як тільки пончики охолонуть, можете посипати їх цукровою пудрою і начинити повидлом, саморобним кремом з корицею або покупною шоколадною пастою. Для цього завдання найзручніше використовувати кондитерський мішок. Обов’язково спробуйте приготувати цю страву та поділіться своїми враженнями!