Беру манку та лаваш: готую простий та красивий торт за 15 хвилин

Як тільки з’являється бажання з’їсти щось смачненьке, готую свого улюбленця: найледачіший торт з лаваша та манки. Десерт виходить надзвичайно ніжним і буквально тане у роті. А щоб уникнути нудотно солодкого смаку, в теплу пору року додаю свіжі ягоди. Взимку йдуть заморожені фрукти або консервований ананас. Але основа завжди одна — лаваш та заварний крем на манці. Спробуйте!

• Лаваш – 220 г
  • Манка – 80 г
  • Цукор – 120 г
  • Кокосова стружка – 2 ст. л.
  • Ванілін – 2 г
  • Молоко – 500 мл
  • Вершкове масло – 150 г
  • Ягоди – за смаком

Для початку приготуйте крем: розмішайте в сотейнику манку, ванілін, цукор, кокосову стружку.

Введіть до них тепле молоко.

Беру манку та лаваш: готую простий та красивий торт за 15 хвилин

Поставте суміш на середній вогонь. Варіть до загустіння, постійно помішуючи віночком.

Беру манку та лаваш: готую простий та красивий торт за 15 хвилин

Накрийте масу плівкою (кришкою), щоб всередину не потрапляло повітря. Нехай охолоне.

Потім перекладіть крем у блендер і добре збийте.

Відправте до нього масло кімнатної температури і ще раз збийте до густої маси.

Лаваш наріжте за розміром вашої форми. Ідеально, якщо вийде 8–10 листів.

Беру манку та лаваш: готую простий та красивий торт за 15 хвилин

Викладіть у форму шари лаваша, промазуючи кожен кремом.

Всередину покладіть улюблені ягоди, а зверху рясно покрийте кремом. З малиною та чорницею виходить дуже смачно.

Продовжуйте чергувати коржі, поки не закінчаться всі інгредієнти.

Беру манку та лаваш: готую простий та красивий торт за 15 хвилин

В кінці прикрасьте торт ягодами та кокосовою стружкою. Смачного!

На приготування в цілому йде хвилин 15-20 максимум. Я даю тортику просочитися ще кілька годин. Але це необов’язково. Адже і без цього він виходить чудовий. Тому наступного разу, коли чекатимете на гостей, приготуйте їм цей десерт. Упевнена, що ніхто навіть не здогадається, з чого і за скільки було зроблено цей найкрасивіший торт.