Беру кабачки, спеції, соняшникову олію і готую кабачкові чіпси в духовці

На сайті рецептів я знайшла простий і цікавий рецепт кабачковий чіпсів. Він є чудовою знахідкою для тих, хто хоче здивувати своїх дітей нестандартними чіпсами. У них немає ніяких шкідливих добавок, тому дана закуска принесе лише користь організму.

Складові

• кабачки молоді – 2 штуки;
  • сіль, перець за смаком;
  • копчена паприка;
  • трохи соняшникової олії.

Наріжте кожен кабачок дуже тонкими кружечками. Використовуйте для рецепта тільки молоді кабачки, інакше вам доведеться їх чистити і видаляти насіння.

Беру кабачки, спеції, соняшникову олію і готую кабачкові чіпси в духовці

В окремій ємності змішайте сіль, копчену паприку, соняшникову олія і перець. Кількість ви можете контролювати самостійно.

Перекладіть кабачки в глибоку ємність і перемішайте їх з приправою.

Беру кабачки, спеції, соняшникову олію і готую кабачкові чіпси в духовці

Викладіть кабачки на пергаментний папір. Використовувати на даному етапі соняшникову олію не потрібно.

Готуйте кабачки в духовці близько однієї години. Температура не повинна підніматися вище 100 градусів.

Кабачкові чіпси виходять дуже смачними і хрусткими. Закуска подобається як дітям, так і дорослим. Смачного!

Rating
( No ratings yet )