Бабуся і внук – немає любові чистішої, немає досконалішої

Бабусі люблять онуків безмежно, може навіть більше рідних діточок. Саме бабуся, немов казкова чарівниця, дарує онукам спогади і запахи дитинства, нові враження і смаки, захист і любов. Малюкам добре з нею, вони оповиті її теплом, як ласкавим безпечним коконом.

Стародавні східні народи знають: любов бабусі – найцінніше, що можна дати дитині після любові матері і батька. А може бути, це кохання просто більше? Адже мами і тата пропадають на роботі, зайняті, втомлюються. У них немає стільки часу, уваги і тепла, як у бабусі.

А ось мудрі і досвідчені дорослі жінки постійно моляться за онуків, люблять їх більше життя. І розуміють, наскільки цінними є діти.

Жінка змінюється, ставши мамою, змінюється повністю. І остаточно стає справжньою жінкою, взявши на руки онука. З цієї хвилини вона більше не хоче належати собі, адже внучата – справжнє щастя, шлях в безсмертя, гордість за гідне життя.

Покоління з’являється за поколінням, чи можна бажати більшого?

Сучасні бабусі мудрі, делікатні, підтримують своїх дітей – і лише онуків вони балують всім, чим можуть, як це було заведено століттями.

Бабуся завжди на стороні онука, вона підтримає порадою і вкриє, обійме і допоможе. Бабусі – берегині роду і сімейного щастя. Пощастило тим, у кого вони є і були.